SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 002 785 Kč
(91 986 Kč / m²)
Prodej
2+1
87 m²
not given, Barreiros

místnosti2+1
plocha87 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This brand-new 2-bedroom, 2-bathroom apartment is nestled within the prestigious Santa Rosalía Lake Resort, offering a harmonious blend of comfort, st...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

not given, Barreiros
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba