SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
63 109 702 Kč
(276 797 Kč / m²)
Prodej
3+1
228 m²
Avenida Diagonal, Barcelona

místnosti3+1
plocha228 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

PROPIEDAD OFF-MARKET

DCANO Real Estate Agency te presenta una joya arquitectónica en pleno corazón de la Ciudad Condal. Este espacioso inmueble de 24...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Vysoké stropyDřevěná podlahaVanaSprchový koutPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 489 dní
Aktualizováno: 488 dní

Lokalita

Avenida Diagonal, Barcelona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dcano Real Estate Agency