SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 763 579 Kč
(242 517 Kč / m²)
Prodej
3+1
65 m²
Passeig de Sant Joan, Barcelona

místnosti3+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Penthouse apartment Barcelona presents an elevated urban sanctuary, set just moments from Passeig de Sant Joan in one of the city’s most sought-after ...

Ostatní
Stáří nabídky: 65 dní
Aktualizováno: 19 dní

Lokalita

Passeig de Sant Joan, Barcelona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Baerz & Co Luxury Homes International