SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
28 559 080 Kč
(203 993 Kč / m²)
Prodej
6 a více
140 m²
Carrer de Casanova, Barcelona

místnosti6 a více
plocha140 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

An exceptional home in one of Barcelona's most sought-after locations.Immerse yourself in this unique property where you can enjoy breakfast and vermo...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaPo rekonstrukciDřevěná podlahaVysoké stropyOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 108 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Carrer de Casanova, Barcelona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dupont Estate