SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
38 862 445 Kč
(171 958 Kč / m²)
Prodej
4+1
226 m²
Carrer dels Madrazo, Barcelona

místnosti4+1
plocha226 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

DCANO Real Estate presents this stunning 226 m² apartment located on Calle Aribau, featuring parking and a storage room. Currently undergoing renovati...

Ostatní
Stáří nabídky: 338 dní
Aktualizováno: 337 dní

Lokalita

Carrer dels Madrazo, Barcelona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dcano Real Estate