Výpis nabídek
37
37
37
10 457 484 Kč
(163 398 Kč / m²)
Prodej
2+1
64 m²
Carrer de Ponent, Badalona
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
64 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Una oportunidad única para quienes buscan un piso moderno, con terraza privada, cerca del mar y en una ubicación con alta demanda y proyección.
Piso ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
E - Nehospodárná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Carrer de Ponent, Badalona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.