SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 305 811 Kč
(140 129 Kč / m²)
Prodej
1+1
45 m²
Paseo Los Andes, Arona

místnosti1+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the heart of Playa Las Americas, within the well-known Los Tajinastes building, this bright 1-bedroom apartment offers generous interior sp...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Paseo Los Andes, Arona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Asten Realty

Asten Realty