SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 726 676 Kč
(87 628 Kč / m²)
Prodej
2+1
111 m²
Calle Pedregales, Arona

místnosti2+1
plocha111 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Wunderschöne 2-Zimmer-Wohnung mit 2 Bädern im exklusiven Royal Palm Komplex in Los Cristianos. Die Wohnung befindet sich in erhöhter Lage mit Blick au...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Calle Pedregales, Arona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tenercasa Real Estate