SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 102 674 Kč
(82 301 Kč / m²)
Prodej
2+1
62 m²
Calle de la Té, Arona

místnosti2+1
plocha62 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

We are delighted to present this fully renovated ground-floor apartment in the sought-after Chayofita complex, Costa del Silencio. The property has be...

Ostatní
Stáří nabídky: 60 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Calle de la Té, Arona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home