Výpis nabídek
29
29
29
28 903 943 Kč
(314 173 Kč / m²)
Prodej
2+1
92 m²
AVENIDA HABANA (LA), Arona
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
92 m²
koupelny
2+
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
162 dní
Aktualizováno:
45 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
AVENIDA HABANA (LA), Arona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.