SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
16 905 580 Kč
(105 660 Kč / m²)
Prodej
3+1
160 m²
CALLE ANFOS, Andratx

místnosti3+1
plocha160 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This home offers a unique living experience in the heart of Port d'Andratx.

Of charming simplicity, it lights up naturally, creating a cosy and relax...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledPo rekonstrukciKrbPodlažíPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 486 dní
Aktualizováno: 485 dní

Lokalita

CALLE ANFOS, Andratx
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Baerz & Co Luxury Homes International