SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
30 373 059 Kč
(251 017 Kč / m²)
Prodej
5+1
121 m²
carrer Miró, Andratx

místnosti5+1
plocha121 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment Port d'Andratx introduces a rare opportunity in a tranquil, impeccably maintained international community beside the prestigious Sailing Clu...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorTerasaVýhledPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 150 dní
Aktualizováno: 37 dní

Lokalita

carrer Miró, Andratx
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Baerz & Co Luxury Homes International