SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 914 807 Kč
(47 013 Kč / m²)
Prodej
3+1
62 m²
Bulevar Central de las Cañadas, Alhama de Murcia

místnosti3+1
plocha62 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Great 3-bedroom ground floor apartment located a few steps from the community pool in Jardín 13 in Condado de Alhama. Ready to move into, fully furnis...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Bulevar Central de las Cañadas, Alhama de Murcia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home