SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 035 507 Kč
(46 700 Kč / m²)
Prodej
2+1
65 m²
CALLE COMUNIDAD VALENCIANA, Algorfa

místnosti2+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This stunning west-facing apartment offers breathtaking views across the orange and lemon groves to the majestic Callosa mountain and the charming Erm...

Ostatní
Stáří nabídky: 58 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

CALLE COMUNIDAD VALENCIANA, Algorfa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home