SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 112 443 Kč
(75 309 Kč / m²)
Prodej
3+1
121 m²
Alacant / Alicante

místnosti3+1
plocha121 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 and 3-Bedroom Apartments with Outdoor Spaces in Jávea
Located in Jávea within a well-established residential area, this location is known for its Me...

Ostatní
Stáří nabídky: 52 dní
Aktualizováno: 52 dní

Lokalita

Alacant / Alicante
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE