SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 301 073 Kč
(53 763 Kč / m²)
Prodej
4+kk
80 m²
Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

místnosti4+kk
plocha80 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Představujeme vám vynikající byt, který se nachází v oblasti Carolinas Altas, vedle bulváru del Pla, na privilegovaném místě, které spojuje pohodlí a ...

Nezařízený
Stáří nabídky: 79 dní
Aktualizováno: 34 dní

Lokalita

Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA