SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 527 170 Kč
(139 392 Kč / m²)
Prodej
3+kk
54 m²
Alacant / Alicante

místnosti3+kk
plocha54 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Byt s velkou terasou v centru Alicante
Srdečně vás vítáme v tomto světlém bytě, který se nachází v pátém patře budovy s výtahem, v privilegované lokal...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaSprchový koutSamostatná kuchyněPřirozené světlo

Nezařízený
Stáří nabídky: 261 dní
Aktualizováno: 16 dní

Lokalita

Alacant / Alicante

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA