SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 735 390 Kč
(43 846 Kč / m²)
Prodej
3+1
108 m²
Alacant / Alicante

místnosti3+1
plocha108 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2–4 Bedroom Apartments with Lift Access Near the Beach in Torrevieja
Located in the lively coastal town of Torrevieja, these apartments offer a comfor...

Zařízený
Stáří nabídky: 325 dní
Aktualizováno: 171 dní

Lokalita

Alacant / Alicante
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE