SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 375 852 Kč
(107 007 Kč / m²)
Prodej
3+1
125 m²
CALLE A -UR.PLAYA NIAGARA, Águilas

místnosti3+1
plocha125 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the charming town of Águilas, this residential complex offers a unique living experience on the beachfront. With a total of 52 properties, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

CALLE A -UR.PLAYA NIAGARA, Águilas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home