SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 358 965 Kč
(178 120 Kč / m²)
Prodej
1+1
75 m²
Calle Londres, Adeje

místnosti1+1
plocha75 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Luxury World Properties is pleased to offer this beautiful fully renovated apartment, right on the seafront in Playa de Fañabé, within the Lagos de Fa...

Zařízený
Stáří nabídky: 496 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

Calle Londres, Adeje
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Luxury World Properties