SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
29 038 320 Kč
(165 933 Kč / m²)
Prodej
6 a více
175 m²
CARRETERA ADEJE ALCALA, Adeje

místnosti6 a více
plocha175 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Duplex home Rokabella is an invitation to refined living on the southern coast of Tenerife. This new build duplex spans 175 m², thoughtfully designed ...

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

CARRETERA ADEJE ALCALA, Adeje
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Baerz & Co Luxury Homes International