SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
19 326 703 Kč
(147 532 Kč / m²)
Prodej
3+1
131 m²
Calle La Cruz, Adeje

místnosti3+1
plocha131 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Helle Maisonette-Wohnung im Wohnkomplex Bellamar I im exklusiven Viertel La Caleta an der Costa Adeje zu verkaufen.~~Mit einer Gesamtfläche von ca. 13...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Calle La Cruz, Adeje
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tenercasa Real Estate