SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 013 737 Kč
(92 112 Kč / m²)
Prodej
2+1
87 m²
Calle La Cruz, Adeje

místnosti2+1
plocha87 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Gemütliche und helle Wohnung in Roque del Conde, Costa Adeje, zu verkaufen.~~Diese geräumige Immobilie bietet 69 m2 Wohnfläche, aufgeteilt in zwei gro...

Ostatní
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 16 dní

Lokalita

Calle La Cruz, Adeje
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tenercasa Real Estate