SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
18 964 874 Kč
(291 767 Kč / m²)
Prodej
1+1
65 m²
Avenida Virgen de Guadalupe, Adeje

místnosti1+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Este elegante apartamento de un dormitorio, ubicado en la quinta planta del lujoso complejo Royal Hideaway Corales Suites, en La Caleta, Costa Adeje, ...

Zařízený
Stáří nabídky: 34 dní
Aktualizováno: 34 dní

Lokalita

Avenida Virgen de Guadalupe, Adeje
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Second home Tenerife