SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
26 619 798 Kč
(266 198 Kč / m²)
Prodej
2+1
100 m²
Avenida Virgen de Guadalupe, Adeje

místnosti2+1
plocha100 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Este exclusivo apartamento de dos dormitorios se sitúa en la segunda planta del prestigioso complejo Royal Hideaway Corales Suites, en La Caleta, Cost...

Zařízený
Stáří nabídky: 36 dní
Aktualizováno: 36 dní

Lokalita

Avenida Virgen de Guadalupe, Adeje
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Second home Tenerife