SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 315 500 Kč
(144 486 Kč / m²)
Prodej
2+1
106 m²
Calle Nivaria, Adeje

místnosti2+1
plocha106 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

These exclusive 2, 3, and 4-bedroom apartments offer spaces designed for maximum comfort, with interior areas ranging from 100 m2 to 186 m2 and exteri...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDlažbaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní styl

Ostatní
Stáří nabídky: 198 dní
Aktualizováno: 67 dní

Lokalita

Calle Nivaria, Adeje
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Asten Realty

Asten Realty