SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 309 480 Kč
(19 407 Kč / m²)
Prodej
4+1
119 m²
Calle Orden de Santiago, Abarán

místnosti4+1
plocha119 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

¡Increíble piso de dos plantas(dúplex) con 4 habitaciones en Abarán!

Amplia y luminosa vivienda en muy buen estado con plaza de garaje incluida en ...

Parametry

Vygenerováno z AI

ZařízenýPřirozené světloOtevřený obývací prostor

Ostatní
Stáří nabídky: 110 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Calle Orden de Santiago, Abarán
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

iad España