Výpis nabídek
21
21
21
2 918 903 Kč
(32 432 Kč / m²)
Prodej
2+1
90 m²
TRAVESIA BENITO VIGO, A Estrada
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
90 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Se vende piso en segunda planta con ascensor, ideal para quienes buscan una vivienda cómoda y funcional.
La vivienda dispone de dos habitaciones, un ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Garáž
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
33 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
TRAVESIA BENITO VIGO, A Estrada
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.