SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
18 029 448 Kč
(163 904 Kč / m²)
Prodej
3+1
110 m²
PASEO SENILLAR (EL)

místnosti3+1
plocha110 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Duplex apartment for sale in Moraira near Les Platgetes. 3 bedrooms, 2 bathrooms, sea views, swimming pool and 2 parking spaces. Within walking distan...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

PASEO SENILLAR (EL)
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home