SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 588 643 Kč
(79 838 Kč / m²)
Prodej
2+1
70 m²
Paseo Marítimo Juan Aparicio

místnosti2+1
plocha70 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Two almost identical apartments for sale located just 50 meters from Playa del Cura in Torrevieja, an unbeatable location both for living and investme...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Paseo Marítimo Juan Aparicio
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home