SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 285 216 Kč
(82 787 Kč / m²)
Prodej
2+1
88 m²
Paseo Marítimo Juan Aparicio

místnosti2+1
plocha88 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Just 180 meters from the iconic Playa del Cura , this brand new apartment offers 88 m2 of modern and functional design with 2 bright bedrooms , an ope...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 56 dní

Lokalita

Paseo Marítimo Juan Aparicio
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home