SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 404 086 Kč
(58 691 Kč / m²)
Prodej
2+1
58 m²
calle del Puerto

místnosti2+1
plocha58 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This lovely ground-floor corner apartment, perfectly located in a quiet and maintained urbanisation in Lomas de Cabo Roig. Offering a great blend of c...

Ostatní
Stáří nabídky: 55 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

calle del Puerto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home