SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 746 772 Kč
(80 676 Kč / m²)
Prodej
5+1
158 m²
Gubčeva ulica, Lenart

místnosti5+1
plocha158 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaAno

Popis

Pozdravljeni, Prečudovito duplex luksuzno 5 sobno stanovanje z dvema garažnima mestoma, se prodaja. Čaka morda, vas? KJE: Lenart ob čisto vsej potre...

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Gubčeva ulica, Lenart
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KW Slovenia