SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 373 426 Kč
(53 993 Kč / m²)
Prodej
3+1
81 m²
Halalovka, Trenčín

místnosti3+1
plocha81 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavČástečná rekonstrukce
suterénNe
terasaNe

Popis

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s podlahovou plochou bytu 81m2, ktorý sa nachádza na ulici Halalovka v Trenčíne. Byt je situovaný na 5....

Ústřední dálkové
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Halalovka, Trenčín
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Patrik Pavlík, RSc.