Výpis nabídek
7
7
7
2 744 660 Kč
(42 226 Kč / m²)
Prodej
3+1
65 m²
Gogoľova, Nové Zámky
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
65 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Na predaj 3-izbový investičný byt so spoľahlivým nájomníkom – Nové Zámky (širšie centrum)
Ponúkam na predaj trojizbový byt s výmerou 65 m² nachádza...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Klimatizace
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Podlaží
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Částečná rekonstrukce
Typ budovy:
Panel
Stáří nabídky:
138 dní
Aktualizováno:
52 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Gogoľova, Nové Zámky
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.