SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 078 485 Kč
(29 223 Kč / m²)
Prodej
5+1
208 m²
25ης Μαρτίου, Δήμος Τριφυλίας

místnosti5+1
plocha208 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Μοναδικό Ακίνητο 208τ.μ. στην Κεντρική Πλατεία Κυπαρισσίας – Ιδανικό για Επένδυση ή Πολυτελή Κατοικία

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

25ης Μαρτίου, Δήμος Τριφυλίας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REMAX PROPERTIES INVESTMENT KALAMATA