SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 256 801 Kč
(101 352 Kč / m²)
Prodej
2+1
42 m²
Αγγελάκη, Δήμος Θεσσαλονίκης

místnosti2+1
plocha42 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale apartment of 42 sq.meters in Thessaloniki. The apartment is situated on the 1st floor. It consists of one bedroom, living room with kitchen, ...

Zařízený
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Αγγελάκη, Δήμος Θεσσαλονίκης
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development

Grekodom Development