SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 803 565 Kč
(113 393 Kč / m²)
Prodej
3+1
60 m²
Ιωάννη Τσιμισκή, Δήμος Θεσσαλονίκης

místnosti3+1
plocha60 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale apartment of 60 sq.meters in Thessaloniki. The apartment is situated on the semi-first floor. It consists of 2 bedrooms, living room with kit...

Zařízený
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Ιωάννη Τσιμισκή, Δήμος Θεσσαλονίκης
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development