SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 353 186 Kč
(81 785 Kč / m²)
Prodej
1+1
41 m²
Πραξιτέλους, Δήμος Θεσσαλονίκης

místnosti1+1
plocha41 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Thessaloniki, Faliro: Fully renovated 38 sq.m. studio for sale. on the 1st floor with elevator and individual natural gas heating. It consists of 1 be...

Ostatní
Stáří nabídky: 100 dní
Aktualizováno: 100 dní

Lokalita

Πραξιτέλους, Δήμος Θεσσαλονίκης
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KAZAPROPERTIES

Kaza Properties