SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 497 409 Kč
(89 948 Kč / m²)
Prodej
3+1
50 m²
Egialou, Δήμος Σιθωνίας

místnosti3+1
plocha50 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale under construction maisonette of 50 sq.meters in Sithonia, Chalkidiki. The maisonette has 2 levels.
Semi-basement consists of 2 bedrooms.

Elektrické
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Egialou, Δήμος Σιθωνίας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development