SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 806 889 Kč
(123 762 Kč / m²)
Prodej
2+1
55 m²
Ολύμπου, Δήμος Σαρωνικού

místnosti2+1
plocha55 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale apartment of 55 sq.meters in Attica. The apartment is situated on the 1st floor. It consists of one bedroom, living room with kitchen, one sh...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Ολύμπου, Δήμος Σαρωνικού
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development