Výpis nabídek
20
20
20
5 983 845 Kč
(59 838 Kč / m²)
Prodej
5+1
100 m²
Αθηνών, Δήμος Ρόδου
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
100 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Ρόδος Χώρα, Οροφοδιαμέρισμα Προς Πώληση, 100 τ.μ., Κατάσταση: Καταπληκτική, Όροφος: 1ος, 1 Επίπεδο/α, 2 Υ/Δ (1 Master), 1 Κουζίνα/ες, 2 Μπάνιο/α, Ενερ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
7 dní
Aktualizováno:
7 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Αθηνών, Δήμος Ρόδου
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.