SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 644 767 Kč
(36 448 Kč / m²)
Prodej
3+1
100 m²
28ης Οκτωβρίου, Δήμος Πετρούπολης

místnosti3+1
plocha100 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale apartment of 100 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 1st floor. It consists of 2 bedrooms, living room with kitchen, one sh...

Elektrické
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

28ης Οκτωβρίου, Δήμος Πετρούπολης
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development