SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 310 835 Kč
(28 181 Kč / m²)
Prodej
3+1
82 m²
Στενήμαχου, Δήμος Παύλου Μελά

místnosti3+1
plocha82 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Polichni, Anthokipi: Ground floor apartment 82 sq.m. for sale. clean in a duplex. It consists of 3 rooms, a very spacious living room, a separate kitc...

Ostatní
Stáří nabídky: 99 dní
Aktualizováno: 99 dní

Lokalita

Στενήμαχου, Δήμος Παύλου Μελά
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KAZAPROPERTIES

Kaza Properties