SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 862 064 Kč
(51 180 Kč / m²)
Prodej
2+1
95 m²
Δερβενακίων, Δήμος Παύλου Μελά

místnosti2+1
plocha95 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment for sale in Agios Panteleimonas, Polichni of Thessaloniki - Suburbs for 200.000€ (Listing No 31-004). Another property brought to you by KA....

Nezařízený
Stáří nabídky: 122 dní
Aktualizováno: 70 dní

Lokalita

Δερβενακίων, Δήμος Παύλου Μελά
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KAZAPROPERTIES

Kaza Properties