SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
14 579 068 Kč
(113 899 Kč / m²)
Prodej
3+1
128 m²
Δημοκρατίας, Δήμος Παλαιού Φαλήρου

místnosti3+1
plocha128 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Παλαιό Φάληρο, οροφοδιαμέρισμα 128,47 τ.μ., 5ος όροφος, 3 υπνοδωμάτια (1 μάστερ με en-suite μπάνια), 2 μπάνιο, 1 WC, ενιαίος χώρος που αποτελείται από...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

PodlažíSamostatné wcVanaSprchový koutOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeKrbPřirozené světloZabezpečeníVýhled

Plynové
Stáří nabídky: 74 dní
Aktualizováno: 74 dní

Lokalita

Δημοκρατίας, Δήμος Παλαιού Φαλήρου
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PMD Real Estate Network