SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
18 216 771 Kč
(155 699 Kč / m²)
Prodej
2+1
117 m²
Χαρίτων, Δήμος Παλαιού Φαλήρου

místnosti2+1
plocha117 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Παλαιό Φάληρο, ρετιρέ μεζονέτα 117 τ.μ. σε δύο επίπεδα, 8ος και 9ος όροφος (δώμα), 2 υπνοδωμάτια (1 μάστερ με en-suite μπάνιο και το άλλο με walk in c...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

PodlažíVýhledOtevřený obývací prostorVanaSprchový koutSamostatné wcKrbZabezpečeníPřirozené světlo

Tepelné čerpadlo
Stáří nabídky: 75 dní
Aktualizováno: 75 dní

Lokalita

Χαρίτων, Δήμος Παλαιού Φαλήρου
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PMD Real Estate Network