SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 501 160 Kč
(77 992 Kč / m²)
Prodej
3+1
109 m²
Αμφιθέας, Δήμος Παλαιού Φαλήρου

místnosti3+1
plocha109 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Paleo Faliro for sale Apartment 109sq.m. 2nd floor, 2nd floor, bright, built in 1973 Renovated , consists of 3 bedrooms 1 living room 2 bathrooms , , ...

Ostatní
Stáří nabídky: 327 dní
Aktualizováno: 326 dní

Lokalita

Αμφιθέας, Δήμος Παλαιού Φαλήρου
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos