Výpis nabídek
12
12
12
5 229 571 Kč
(124 514 Kč / m²)
Prodej
2+1
42 m²
Αμφιθέας, Δήμος Παλαιού Φαλήρου
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
42 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Paleo Faliro for sale Ground floor Apartment 42sq.m. Bright construction 1973 Renovated , consists of 1 living room 2 bedrooms 1 kitchen 1 bathroom , ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Zahrada
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
323 dní
Aktualizováno:
322 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Αμφιθέας, Δήμος Παλαιού Φαλήρου
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.