SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 188 255 Kč
(66 311 Kč / m²)
Prodej
2+1
33 m²
Mytilinis, Δήμος Παγγαίου

místnosti2+1
plocha33 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale under construction apartment of 33 sq.meters in Kavala suburbs. The apartment is situated on the 1st floor. It consists of one bedroom, livin...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Mytilinis, Δήμος Παγγαίου
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development